Patryk Jankowski Patryk Jankowski 01.02.2016 09:56
Zobacz zabawę PlayRoom VR przy użyciu gogli PlayStation VR
1042V

Zobacz zabawę PlayRoom VR przy użyciu gogli PlayStation VR

Przedstawiciele firmy Sony Interactive Entertainment przygotowali na imprezie Taipei Game Show świetną prezentację oprogramowania PlayRoom VR, które ma być sprzedawane razem z gadżetem wirtualnej rzeczywistości Sony.

Jedną z najciekawszych funkcjonalności sprzętu PlayStation VR jest fakt, że jednocześnie grając w ten sam tytuł można przeżywać przygodę używając gogli oraz grając w tradycyjny sposób na telewizorze. Podczas imprezy Taipei Game Show przedstawiciele Sony Interactive Entertainment przygotowali prezentację właśnie tego rodzaju rozgrywki. 

Poniżej możecie zobaczyć w akcji PlayRoom VR, jeden z graczy używający gogli wirtualnej rzeczywistości jest wielkim potworem, reszta graczy grających w tradycyjny sposób małymi botami, które starają się przed nim uciec. Niby nic szczególnego, ale prezentacja ma na celu pokazanie zależności pomiędzy dwiema formami rozgrywki - wirtualną rzeczywistością i tradycyjnym graniem.

PlayRoom VR to tylko przedsmak tego, co przygotowują dla nas twórcy gier na ten sprzęt. Ostatnio mogliście przeczytać, że coraz więcej firm jest żywo zainteresowanych produkcją gier na gogle VR. Warto zatem czekać na rozwój sytuacji i zapowiedź kolejnych, interesujących gier, nie tylko od Sony.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/01/30/watch-playstation-vr-in-action-on-headset-and-tv-at-the-same-time-dylan-cuthbert-a-system-seller/

Tagi: Playroom VR playstation 4 playstation vr taipei game show 2016