Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.01.2016 19:08
W Dying Light pojawią się specjalne misje i zadania społecznościowe
1802V

W Dying Light pojawią się specjalne misje i zadania społecznościowe

W ramach Dying Light Enhanced Edition (PS4) gracze już niedługo dostaną możliwość wypróbowania nowej funkcjonalności, jaką będą specjalne misje.

 

W Dying Light Enhanced Edition (PS4) pojawią się specjalne zadania, w ramach których codziennie będziemy mieli nową misję do wykonania. Przyjrzyjmy się typom zadań:

  • Zwykłe zadania specjalne to proste wytyczne, które można wypełnić czas podczas eksploracji strefy kwarantanny lub w trakcie innych misji. Mogą dotyczyć skracania zombie o głowę, przetrwania nocnych pościgów, wybijania hord zombie, i tym podobnych
  • Zadania codzienne to inne zadania na każdy dzień. Czerpią inspirację z ekstremalnych sytuacji obecnych w Dying Light. Przykładowo jedno z zadań polega na zdobyciu najwyższego punktu w mieście. Gra jednak nie powie nam, o które miejsce dokładnie chodzi
  • Zadania społecznościowe będą trwały kilka dni, wymagając zaangażowanego wysiłku całej społeczności Dying Light. Jeśli graczom uda się osiągnąć wspólny cel, przykładowo zabicie miliona zombie, wszyscy gracze otrzymają nagrodę. Pierwsze wydarzenie społecznościowe zostanie ogłoszone po premierze Dying Light: The Following.

Aktualizacja wprowadzająca powyższą funkcjonalność pojawi się w dniu premiery rozszerzenia "The Following".

 

Tagi: dlc Dying Light playstation 4 Techland the following wideo