Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 30.12.2015 10:42
Ujawniono dwóch nowych bohaterów do Battleborn. Przywitajmy mistrzynie szpiegów i weterana wojennego
374V

Ujawniono dwóch nowych bohaterów do Battleborn. Przywitajmy mistrzynie szpiegów i weterana wojennego

Premiera najnowszej gry twórców Borderlands nadciąga wielkimi krokami. Mimo to Battleborn (PS4) obfituje w niespodzianki, tym razem ujawniono dwóch nowych bohaterów. Kogo dostaniemy? Weterana wojennego i mistrzynie szpiegów.

Pierwszym z nowych bohaterów jest Trevor Ghalt. Jeśli poszukujecie uzbrojonego w strzelbę twardziela, który będzie radził sobie z całym potokiem nadciągających wrogów, to Ghalt jest Waszym wyborem. W szczególności, jeśli lubicie zastawiać pułapki.

Do Battleborn dołączy także Deanede, 1000-letnia mistrzyni szpiegów z Imperium Jennerit. Bohaterka przypadnie do gustu każdemu graczowi, który woli znacznie subtelniejsze podejście do gry. To typowa zabójczyni wykorzystująca do walki wzmocnione wachlarze. W swoim arsenale ma także triki charakterystyczne dla ninja, potrafi chociażby stworzyć swojego klona lub zniknąć.

Battleborn (PS4) to pierwszoosobowy shooter w klimatach MOBA od twórców serii Borderlands. Potyczki polegają na starciach dwóch drużyn po pięciu graczy, którzy walczą ze sobą (i masą sterowanych przez SI potworków) na obszernych mapach, wypełniając zadania uzależnione od wybranego typu gry. W produkcji znajduje się także kampania w kooperacji dla pięciu osób.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2015/12/29/battleborn-2-new-playable-heroes-revealed-ign-first

Tagi: battleborn Gearbox Software playstation 4 wideo