Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.12.2015 09:43
Twórca Bloodborne chce wydać kolejną grę na PlayStation 4
978V

Twórca Bloodborne chce wydać kolejną grę na PlayStation 4

Główny producent gry Bloodborne z ramienia From Software myśli już o przyszłych dwunastu miesiącach. Jest wielce prawdopodobne, że w 2016 roku otrzymamy kolejny ambitny projekt na wyłączność dla konsoli Sony.

W Sieci pojawiły się informacje dotyczące przyszłorocznych planów firmy From Software, a w szczególności twórcy gry Bloodborne (PS4), czyli najgorętszego exclusive'a na konsolę PlayStation 4 w tym roku. Niejaki Teruyuki Toriyama wypowiedział się na temat swoich planów. Producent chciałby dalej współpracować z Sony Computer Entertainment Japan i w nadchodzącym roku wydać kolejną ambitną grę dedykowaną systemowi japońskiej korporacji.

Niestety na chwilę obecną przywołany Toriyama nie ujawnia większej ilości szczegółów na temat nowej produkcji. Wiadome jest tylko to, że będzie to gra na wyłączność dla PlayStation 4, a słowo ''ambitna'', może wskazywać na kolejny duży projekt, możliwe, że również z gatunku RPG.

W przeszłości Teruyuki Toriyama zajmował się nie tylko przygotowaniem świetnego Bloodborne (PS4), ale również grą Soul Sacrafice na konsolę PlayStation Vita. Warto zatem czekać na zapowiedzi tego producenta, a co za tym idzie, na następną, miejmy nadzieje równie udaną grę popularnego From Software.

Wracając jeszcze na moment do tematu Bloodborne (PS4), to jeżeli tylko ukończyliście już główną przygodę, warto jest również zapoznać się z dodatkiem The Old Hunters, którego recenzję możecie przeczytać pod tym adresem.

Tagi: Bloodborne From Software sony teruyuki toryiama