Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.12.2015 16:48
Wystartowała polska liga PlayStation Plus!
1840V

Wystartowała polska liga PlayStation Plus!

Bez szumnych, wcześniejszych zapowiedzi, wystartowała oficjalna, polska liga PlayStation Plus. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, to zapraszamy do rozwinięcia wiadomości.

Oficjalna Liga PlayStation Plus powstaje przy udziale ESL, co gwarantować ma najwyższą jakość prowadzonych zawodów. W Polsce na pierwszy ogień idzie turniej w Star Wars Battlefront (PS4) w którym wygrać można między innymi limitowanego DualShocka z motywem Star Wars, subskrypcje PS+, a także oficjalne słuchawki nauszne Sony.

Cytując zasady rozgrywek za oficjalną stroną:

Polska Liga PlayStation Plus odbywa się w grze Star Wars Battlefront w wersji na PlayStation 4. W rozgrywkach może wziąć udział nieograniczona liczba dwuosobowych drużyn, które będą rywalizować o najlepszy czas na mapie „Przetrwanie na Tatooine” w trybie kooperacji. Rozgrywka musi być prowadzona na wysokim poziomie trudności w trybie kooperacji online, lub na jednej konsoli, na podzielonym ekranie. Uczestnicy zobowiązani są do wykonania zrzutów ekranu prezentujących osiągnięty czas, a także nagrania filmu z rozgrywki i zachowania go na dysku konsoli. Informacje o uzyskanym czasie należy wysłać na adres: [email protected]. Po pomyślnej weryfikacji, wynik zostanie opublikowany w rankingu dostępnym na stronie turnieju Regulamin Ligi dostępny jest pod tym adresem.

Zobaczyć możecie więc, jakie musicie spełnić warunki by wziąć udział w tym turnieju. Zapisy można składać w tym miejscu.

Źródło: http://play.eslgaming.com/poland/playstationliga/news/261952/?password=psliga

Tagi: playstation 4 playstation plus polska polska liga playstation plus psn star wars battlefront