Daniel Stroński Daniel Stroński 09.12.2015 15:44
Pierwsze zrzuty z Assassin's Creed Chronicles: India i Russia
1662V

Pierwsze zrzuty z Assassin's Creed Chronicles: India i Russia

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że ostatnie dwie odsłony spin-offa Assassin's Creed: Chronicles dostaniemy na początku tego roku. Jak bardzo różnić się będą od Assassin's Creed Chronicles: China (PS4)? Największą oryginalność stylistyczną zalicza część rosyjska.

Assassin's Creed Chronicles: India (PS4) będzie kontynuować poboczny cykl asasyńskiej serii, wracając do gatunku skradanki 2,5D. Gracz trafi do Indii, gdzie panuje napięta sytuacja między Imperium Sikhów a prywatną armią East India Company kontrolowaną przez Brytyjczyków. Akcja dziać się będzie w 1841 roku i nasz bohater, Arbaaz Mir, spróbuje odkryć, cóż to za tajemniczy artefakt znalazł się w posiadaniu mistrza templariuszy.

Assassin's Creed Chronicles: Russia (PS4) zaś wrzuci nas do Rosji roku 1918, gdzie asasyn Nikolaï Orelov spróbuje wypełnić swoją ostatnią misję dla Bractwa przed powrotem do najbliższych. Jego misją będzie wkradnięcie się do miejsca, gdzie uwięziona przez bolszewików została carska rodzina.

Przypominamy, że do Indii zawitamy 12 stycznia, zaś Rosję odwiedzimy 16 lutego. Obie gry mają być dostępne w cenie $9.99 (~40 zł) za sztukę i zapowiedziano wydanie wszystkich trzech części w wersji na PS4 (również w pudełku) i PS Vitę (wyłącznie cyfrowo). Trójpak dostać mamy 5 kwietnia w cenie $29.99 (~120 zł).

Tagi: Assassin's Creed Chronicles: India Assassin's Creed Chronicles: Russia galeria playstation 4 playstation vita Ubisoft