Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.12.2015 13:49
Bitwa o Jakku już dziś będzie dostępna za darmo i dla wszystkich
860V

Bitwa o Jakku już dziś będzie dostępna za darmo i dla wszystkich

Jeśli gracie jeszcze w Star Wars Battlefront (PS4), to przypominamy, że rozszerzenie wprowadzające Bitwę o Jakku już dziś będzie dostępne. Za darmo i dla wszystkich.

Posiadacze wersji przedpremierowej grają w Bitwę o Jakku już od tygodnia, ale zgodnie z obietnicami rozszerzenie do Star Wars Battlefront (PS4) zostanie udostępnione dla wszystkich za darmo.

Co w nim dostaniemy? Dwie nowe mapy i świeży tryb o nazwie "Turning Point". Wspiera do 40 graczy jednocześnie. Sam w sobie przypomina znany z innych gier tryb Szturmu. Założenie jest proste: na mapie są trzy punkty do przejęcia. Jeśli Rebelia je zajmie, to zwycięży. Cała trudność jest złożona przede wszystkim na barkach Imperium, gdyż raz przejęte punkty, nie mogą zostać już odzyskane.

Bitwa o Jakku opisana jest jako o "punkt zwrotny dla Nowej Republiki", która podjęła się walki z Imperium na opuszczonej, pustynnej planecie. Akcja bitwy dzieje się po zwycięstwie Rebelii w Bitwie o Endor. Gracze doświadczą walk, jakie będą mogli zobaczyć w nadchodzącym filmie

Rozszerzenie powinno zostać udostępnione w ciągu najbliższych kilku godzin.

 

Źródło: http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/features/battle-of-jakku

Tagi: DICE playstation 4 star wars battlefront