Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 02.12.2015 20:31
CD Projekt RED słucha opinii społeczności przy tworzeniu nowego DLC
1225V

CD Projekt RED słucha opinii społeczności przy tworzeniu nowego DLC

Jakiś czas temu Marcin Momot, menedżer społecznościowy CD Projekt RED podzielił się z graczami swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego rozszerzenia Krew i Wino do Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4).

CD Projekt RED wciąż ciężko pracuje, tworząc ostatnie DLC do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Z dotychczasowych informacji wynika, że Krew i Wino będzie znacznie większym i ważniejszym rozszerzeniem niż Serca z Kamienia. Mianowicie jest szansa, że pojawią się całkiem świeże elementy rozgrywki.

Marcin Momot podzielił się wczoraj swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem, jakie odbył bezpośrednio z deweloperami rozszerzenia Krew i Wino. Z jego wypowiedzi wynika, że był naprawdę pod wrażeniem tego, co zobaczył. W szczególności, że w grze pojawi się cała masa zmian oraz nowych funkcjonalności.

Fani oczywiście nie dali Momotowi spokoju, próbując wydobyć z niego jakąkolwiek informację na temat tego, co zobaczymy w rozszerzeniu Krew i Wino. Momot zdradził enigmatycznie, że „nowe rzeczy są bezpośrednio bazowane na tym, co chciała zobaczyć społeczność w Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt RED playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon