Daniel Stroński Daniel Stroński 28.11.2015 09:12
Agatha Christie: The ABC Murders nową przygodówką detektywistyczną na PS4
606V

Agatha Christie: The ABC Murders nową przygodówką detektywistyczną na PS4

Po udanym Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (PS4), inny deweloper postanowił przetłumaczyć na język gier wideo powieści detektywistyczne innego autora. Mamy pierwszy materiał i szczegóły na temat Agatha Christie: The ABC Murders (PS4).

Tworzone przez Artefacts Studio Agatha Christie: The ABC Murders (PS4) to gra przygodowa na podstawie twórczości pisarki Agathy Christie. Detektyw Hercule Poirot otrzymuje tajemniczy list opisujący morderstwo, jakiego dokonać ma jego autor. Zadaniem gracza będzie go zdemaskować i powstrzymać.

Rozgrywka składa się z kilku elementów: obserwacji miejsc zbrodni, przepytywania podejrzanych, zbierania i wykorzystywania przedmiotów, zagadek logicznych, łączeniu faktów wyglądających jak szare komórki i odtwarzaniu po kolei tego, co się wydarzyło... czyli dokładnie to samo, co widzieliśmy w ostatnim Sherlocku.

Całość ma nam zająć 10-12 godzin i będą polskie napisy. Premiera Agatha Christie: The ABC Murders (PS4) zaplanowana została na luty przyszłego roku.

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2015/11/24/agatha-christie-abc-murders-releases-february-2016-ps4-xbox-one-pc/

Tagi: Agatha Christie: The ABC Murders artefacts studio Microids PlayStation 4 wideo