Adam Grochocki Adam Grochocki 20.11.2015 14:40
Fanowski serial Dragon Ball potrzebuje waszego wsparcia
1431V

Fanowski serial Dragon Ball potrzebuje waszego wsparcia

Pamiętacie film Dragon Ball: Evolution? Koszmar wszystkich fanów Goku i nie tylko. Z tego powodu prowadzona przez braci firma K&K Productions postanowiła zrobić serial internetowy, który pokaże, że ekranizacja anime może być na wysokim poziomie. I tu wkroczyć fani.

Zbiórka na IndieGoGo  wystartowała przedwczoraj i ma na celu uzbieranie 95 000 $. Taka kwota pozwoli im nakręcić 22 minutowy pilot serialu. W kwocie mieszczą się gaże dla aktorów i kilka dni na planie zdjęciowym. 

Pilot serialu Dragon Ball: Saiyan Saga ma opowiadać o pierwszym wielkim wydarzeniu serii Dragon Ball Z, czyli przybyciu Saiyanów na Ziemię. Twórcy chcą, aby pojawiły się wszystkie znaczące postaci: Goku, Vegeta, Nappa, Raditz, Tien, Piccolo, Krillin, Yamcha, Bulma, Chi Chi, a nawet Master Roshi. Czyżby Gohan mieścił się w stwierdzeniu "and many more"? Przecież jego rola była dość znaczna. 

Spójrzcie jak wygląda Goku i jego legendarne Kamehameha w wykonaniu braci:

Trzeba przyznać, że lokacja wygląda kapitalnie, wypisz wymaluj anime. Cieszy przywiązanie do szczegółów. Fryzura Goku została przemodelowana tak, aby była jednocześnie bardziej realistyczna, a przy tym kojarzyła się tylko z nim. Przy wyborze pozostałych aktorów twórcy kierować się będą zarówno podobizną jak i znajomością sztuk walki, aby sceny akcji wyglądały jak najbardziej efektownie. 

Przy kręceniu scen akcji pomogą ludzie pracujący przy Grze o Tron i 24 godzinach, więc to nie jest jedynie fanaberia fanów, a prawdziwe przedsięwzięcie. Efekty specjalne mają być jak najbliższe anime. Serial w zamierzeniach ma wyglądać jak film wysokobudżetowy, a nie produkcja garażowa.

Aby przekonać nas do sypnięcia groszem przygotowano też prawie ośmiominutowy materiał zza kulis teasera. Warto rzucić okiem.

Jeśli chcecie, aby produkcja doszła do skutku to odsyłam was na stronę zbiórki

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/dbz-saiyan-saga-web-series-pilot-episode#/

Tagi: dragon ball saiyan saga goku serial wideo