Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 02.11.2015 20:53
Star Wars Battlefront jest przeznaczone dla dzieci i niedzielnych graczy
2876V

Star Wars Battlefront jest przeznaczone dla dzieci i niedzielnych graczy

"Wierzymy, że Star Wars Battlefront (PS4) będzie odpowiednie dla młodszych graczy bardziej niż inne shootery" - Andrew Wilson, CEO Electronic Arts.

 

Hej, nie powinno to nikogo dziwić, prawda? Star Wars Battlefront (PS4) celuje przede wszystkim w dwa typy klientów, a konkretnie w niedzielnych graczy oraz dzieci. Przynajmniej tak wynika ze słów Andrew Wilsona, CEO EA, który opowiedział o tym w trakcie prezentacji dotyczącej finansów.

To, co pokazaliśmy w Star Wars Battlefront, jest kierowane do przede wszystkim dwóch dla nas bardzo ważnych grup. Jedną z nich są osoby, które grały kiedyś, a dziś raczej grają jedynie okazjonalnie. Jak pokazała beta, tego typu osoby niezwykle zainteresowały się Battlefrontem. Drugą z grup, w którą celujemy, są młodsi gracze.

Wilson następnie dodał, że wielu fanów Battlefielda także zagrało w betę i szykuje się do zakupu Battlefronta.

Jesteśmy podekscytowani możliwościami stojącymi za wspomnianymi wcześniej dwoma grupami graczy. Wierzymy także, że Star Wars Battlefront będzie odpowiednie dla młodszych graczy bardziej niż inne shootery.

Niestety Wilson nie wymienił gier FPS, które według niego są "mniej odpowiednie". Prawdopodobnie chodzi tutaj o serię Call of Duty, która jest dozwolona od siedemnastego roku życia według wytycznych ESRB. Star Wars Battlefront określono jako odpowiednie dla osób powyżej trzynastego roku życia.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/ea-says-star-wars-battlefront-will-draw-in-lapsed-/1100-6431908/

Tagi: DICE PlayStation 4 star wars battlefront