Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 19.09.2015 12:26
Zwiastun Darius Burst Chronicle Saviours z TGS 2105 przedstawia jak walczyć z komicznymi gigantami
332V

Zwiastun Darius Burst Chronicle Saviours z TGS 2105 przedstawia jak walczyć z komicznymi gigantami

Darius Burst: Chronicle Saviours (PS4 , to wznowienie znanej kosmicznej gry shoot'em up sprzed znanej jeszcze na starych automaty arcade.. Remake zmierza m.in na konsole Sony, a podczas TGS 2015 pojawił się jego zwiastun.

Za Darius Burst: Chronicle Saviours (PS4) odpowiada tak jak dawniej studio Taito (dzisiaj część Square Enix), aczkolwiek samym wykonaniem zajmują się inni deweloperzy. Gra ma na nowo przywrócić pamieć o tej serii shmupów, której początki sięgają jeszcze roku 1988 roku. Tytuł, jako że zaplanowany na konsole PlayStation 4 i PS Vita, otrzyma oczywiście bardziej współczesną oprawę graficzną, jednakże dawny klimat zostanie zachowany. Jak na remake przystało, dostaniemy też nowe tryby zabawy, dodatkowych bossów, ścieżkę dźwiękową od Zuntaty oraz możliwość grania w 4 osoby (tylko wersja PS4). W Japonii premiera odbędzie się jeszcze tej zimy.

Poniższe wideo zaprezentowane podczas TGS 2015 trwa ponad 2 minuty i zobaczymy na nim przeważnie potyczki wielkimi przeciwnikami, również we współpracy z innymi graczami. Pokazana też została wewnętrzna mechanika gry. Na pierwszym planie przygrywa nam staroszkolny utwór, jakby żywcem wyjęty z jakiegoś anime o kosmicznych wojażach.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BuOTKG45MiE

Tagi: chara-ani Darius Burst: Chronicle Saviours playstation 4 playstation vita pyramid tgs 2015 wideo