Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 18.08.2015 15:21
Ayane z DoA na gościnnych występach w Senran Kagura: Estival Versus - materiał wideo
370V

Ayane z DoA na gościnnych występach w Senran Kagura: Estival Versus - materiał wideo

Japońska premiera Senran Kagura: Estival Versus (PS4), czyli nawalanki podobnej nieco do Dynasty Warriors z półnagimi dziewczętami w roli głównej, miała miejsce wiosną tego roku. Wprawdzie ze sporym opóźnieniem, ale już w tym miesiącu pojawi się DLC  z dodatkową postacią. Z tego powodu wydawca opublikował specjalny zwiastun.

Wspomniana dodatkowa zawartość wnosi wreszcie do gry obiecaną i całkowicie grywalną Ayane, pochodzącą z serii bijatyk spod szyldu DoA (m. in. z najnowszej Dead or Alive 5: Last Round (PS4)). Ponadminutowy materiał wideo z przebiegu rozgrywki prezentuje, jak nasza cycata, fioletowowłosa pannica radzi sobie ze znacznie liczniejszym przeciwnikiem przy akompaniamencie krzyków, widowiskowych zagrywek i oczywiście fruwających wokoło strzępów ubrań oraz błysków półnagich ciał dziewcząt. Do obejrzenia poniżej.

Senran Kagura: Estival Versus (PS4) stworzona została przez studio Tamsoft na platformy PlayStation 4 i PS Vita. W Europie gra zadebiutuje na początku przyszłego roku.

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/senran-kagura-estival-versus-ayane-dlc-gameplay

Tagi: dlc gameplay marvelous playstation 4 playstation vita senran kagura: estival versus Tamsoft wideo