Tony Hawk's Pro Skater 5 wygląda dokładnie tak, jak chcieli tego twórcy

Ujawnienie zrzutów z nie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów serii. W oczy raził lekki cel-shading, który zwyczajnie wyglądał nieciekawie. Okazuje się, że od początku tak miało być.
Zrzuty z nowej odsłony THPS wyglądały nieciekawie, rozgrywka nieco lepiej. Ale czy to jakość, za którą nie będzie trzeba się wstydzić w 2015 roku? W rozmowie z serwisem Gamespot, Josh Tsui z Robomodo wypowiedział się na temat oprawy:
To wygląd, nad którym pracowaliśmy od jakiegoś czasu. Gra od dawna ewoluuje i teraz zdecydowaliśmy, że zajmiemy się stroną wizualną, wyznaczając złoty środek między możliwościami sprzętu a optymalizacją w kwestii rozgrywki i multiplayera.




W dalszej części wywiadu Tsui zaznacza, że zawsze byli pewni swojego wyboru i najważniejszym było utrzymać stałe 60 klatek w rozdzielczości 1080p podczas wieloosobowych sesji do 20 graczy naraz.