Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 13.08.2015 14:04
The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC Evolution  - pierwsze obrazki oraz nieco szczegółów
1131V

The Legend of Heroes: Trails in the Sky SC Evolution - pierwsze obrazki oraz nieco szczegółów

Wczoraj Nihon Falcom zapowiedziało poprawioną wersję jednego ze swoich jRPG dla PS Vita tj. The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter Evolution (PS Vita). Dzisiaj ruszyła strona internetowa gry oraz opublikowano kilka pierwszych obrazków.

Zrzuty z gry ukazują nam jak prezentuje się gra w akcji nie tylko pod względem oprawy graficznej ale również mechaniki. W sumie do poprzedniej Evolution FC wydanej niedawno zmiany nie są duże, ale w stosunku do oryginalnej wersji gry (PC, PSP) wprowadzono sporo ulepszeń i poprawek. Obrazki do obejrzenia w galerii.

The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter Evolution (PS Vita) na PS Vicie w stosunku do pierwowzoru sprzed lat, zaoferuje nam poprawioną grafikę razem z nowymi portretami postaci i ilustracjami. Dorzucono pełny dubbing w wydarzeniach fabularnych oraz wstawki filmowe, warstwa dźwiękowa pojawi się w nowej aranżacji dzięki studiu JDK. Nie zabraknie oczywiście obsługi ekranika dotykowego. Przed walką wrogowie będą teraz widoczni, więc atakując pierwsi uzyskamy przewagę w starciu. Ogólnie same potyczki włączając zwłaszcza ataki grupowe "Chain Craft" również ulegną pewnym usprawnieniom. 

Gra w Japonii trafi do sprzedaży jeszcze w grudniu tego roku.

 

Źródło: http://www.siliconera.com/2015/08/11/the-legend-of-heroes-trails-in-the-sky-evolution-sc-adds-field-attacks-and-chain-craft-tweaks/

Tagi: galeria Nihon Falcom playstation vita The Legend of Heroes: Trails in the Sky Second Chapter Evolution