Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 10.08.2015 14:02
First Wonder - duchowy spadkobierca Giants: Citizen Kabuto zmierza na PS4
1297V

First Wonder - duchowy spadkobierca Giants: Citizen Kabuto zmierza na PS4

Studio Rogue Rocket Games ogłosiło prace nad grą First Wonder. Ma to być duchowy spadkobierca gier takich jak Giants: Citizen Kabuto czy MDK. Pierwszy pokaz rozgrywki zostanie zaprezentowany na targach PAX Prime. Jeszcze w tym roku ruszy akcja crowdfundingowa.

First Wonder będzie strzelaniną z perspektywy trzeciej osoby z humorystycznymi elementami oraz z postaciami zapadającymi w pamięci. Akcja gry osadzona jest na obcej planecie o nazwie Majorca, którą można będzie do woli eksplorować. Fabuła obracać się będzie wokół podstępu pewnej chciwej korporacji, która doprowadziła do oddania ziem należących do pokojowej rasy Majorcanów na poczet wybudowania luksusowego hotelu. Niestety doprowadziło to do przebudzenia się giganta Monstro, którego przeznaczeniem jest siać zniszczenie.

Oprócz opisu fabuły twórcy udostępnili nagranie testujące animację wspomnianego giganta.

Według oficjalnej strony w ostatnim kwartale tego roku ruszy akcja crowdfundingowa mająca na celu zebranie dostatecznej ilości środków aby bez problemu stworzyć grę na dzisiejsze platformy - w tym na PS4.

W galerii znajdziecie parę zrzutów ekranu. Należy jednak mieć na uwadze, że prezentują one bardzo wczesną wersję gry. Na wspomnianej wcześniej stronie można wziąć udział w ankiecie, która pozwoli twórcom na wybranie najlepszych, zdaniem społeczności graczy, elementów wymienionych na wstępie gier.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1092915

Tagi: first wonder giants:citizen kabuto mdk PlayStation 4 rogue rocket league tps