Daniel Stroński Daniel Stroński 08.08.2015 10:32
Twórcy Star Wars Battlefront omawiają podniebne walki w trybie Eskadra
765V

Twórcy Star Wars Battlefront omawiają podniebne walki w trybie Eskadra

Kiedy myślimy o serii Star Wars, natychmiast na myśl przychodzą miecze świetlne i blastery, ale również walki w statkach kosmicznych. Ujawniony ostatnio tryb Eskadra pozwoli wejść do X-Winga, TIE fightera, a nawet... Millennium Falcona. Poznaliśmy szczegóły tego trybu.

W Eskadrze (ang. Fighter Squadron) zawalczymy po Sieci 10v10, gdzie gracze będą mieli możliwość kontrolowania statków znanych z filmów - A-Winga, X-Winga oraz TIE fightera i interceptora, a jeśli nie boicie się latać przy pełnej prędkości bliżej ziemi, wymijając masę przeszkód po drodze, warto spróbować zdobyć jeden z power-upów. Tym bardziej, że niektóre z nich pozwolą latać za sterami statków Millennium Falcon Hana Solo i Slave I Boby Fetta.

Podczas starć naszym zadaniem nie będzie wyłącznie zniszczyć wszystkie jednostki przeciwnika, ale też atakować lub bronić imperialny transporter. Dobrze więc odpowiednio się przygotować i nauczyć np. jak efektywnie kryć się w chmurach. W singlowym trybie będzie kilka misji z możliwością polatania w przestworzach.

Premiera Star Wars Battlefront (PS4) została zaplanowana na 17 listopada tego roku.

Źródło: YouTube (AllGamesBeta)

Tagi: DICE EA Electronic Arts gc 2015 PlayStation 4 star wars battlefront wideo