Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 06.08.2015 14:49
10 minut "pieszczot" na premierowym wideo z Gal Gun: Double Peace
469V

10 minut "pieszczot" na premierowym wideo z Gal Gun: Double Peace

Dzisiaj w Japonii ma miejsce premiera Gal Gun: Double Peace (PS4) - "celowniczka" (rail shooter),  gdzie po prostu (przeważnie) "strzelamy" do ładnych uczennic przy akompaniamencie ich niedwuznacznych westchnień i pisków. Z tej okazji pojawił się promocyjny materiał filmowy przedstawiający mechanikę rozgrywki.

Pierwotnie seria debiutowała na konsoli X360, ale ostatecznie wydawana jest tylko na sprzęt Sony. Za Gal Gun: Double Peace (PS4), odpowiedzialne są japońskie studia Alchemist i Experience. W celu zachęcenia graczy do kupna wypuściły bardzo długi, bo prawie dziesięciominutowy trailer. Tytuł trafił na PS Vita oraz PlayStation 4.

Poniższe wideo przedstawia różne aspekty zabawy, w tym ujęcia "na żywo". Jak można zauważyć uczennicom nie tylko robimy kuku w różne części ciała, ale także je "popieścimy" w  celu zwiększenia podniecenia, by obejrzeć dodatkowe najazdy kamery. Wszystko to po to by podbić serca jednej z siedemdziesięciu dziewczyn. Prawdopodobnie wersja na PS będzie miała większe wzięcie, z uwagi że wszystkie elementy rozgrywki da radę obsłużyć palcami. Jeśli ktoś jest ciekawy, może wypróbować demo z japońskiego PS Store.

Źródło: http://gematsu.com/2015/08/gal-gun-double-peace-10-minute-launch-trailer

Tagi: alchemist experience gal gun double peace PlayStation 4 playstation vita