Aktualizacja 1.07 do Wiedźmin 3: Dziki Gon już w przyszłym tygodniu, jest już pełna lista zmian

Gry
2353V
Aktualizacja 1.07 do Wiedźmin 3: Dziki Gon już w przyszłym tygodniu, jest już pełna lista zmian
Andrzej Ostrowski | 10.07.2015, 18:26
PS4

Jeśli wyczekujecie kolejnej łatki do , to nie musicie się już martwić, gdyż wygląda na to, że dostaniemy ją prawdopodobnie w przyszłym tygodniu. Mamy także pełną listę zmian.

Z samą wiadomością było trochę problemów, gdyż wiele osób liczyło, że dostaniemy ją jeszcze w tym tygodniu, ale wygląda na to, że nie będzie to możliwe. Informacja została doprecyzowana przez Marcina Momota.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz tego samo potwierdzenie...

No i najważniejsze. Pełna lista zmian aktualizacji 1.07. Dostępna jest pod tym linkiem. Forum CDP jest jednak oblężone, więc zalecamy cierpliwość. Dodatkowy link tutaj. Przypominamy dlatego skróconą listę zmian:

  • Sposób poruszania się Geralta zostanie odświeżony. Jeśli jednak komu nie spodoba się ta zmiana, to wciąż będzie mógł wykorzystywać starsze animacje
  • W grze pojawi się także skrzynka na przedmioty. Będzie dostępna w różnorakich lokacjach oraz oznaczona na mapie
  • Komponenty alchemiczne przestaną zwiększać wagę
  • Książki trafią do dedykowanej zakładki ekwipunku. Przeczytane  zaś będą się już poprawnie wyszarzały
  • Cała masa nowych opcji sortowania ekwipunku
  • Formuły alchemiczne i plany będą pojawiały się już w trakcie tworzenia przedmiotów i zakupów. Nie będziemy musieli co chwile przerywać czynności, aby zobaczyć, jakich składników potrzebujemy
  • Masa poprawek dotyczących błędów
  • Polepszenie wydajności gry
  • Zachowanie Płotki będzie miało więcej sensu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: Twitter

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper