Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 08.06.2015 20:10
Prezes Blizzarda został CEO Ready at Dawn. Studio nie będzie zajmowało się kontynuacją The Order 1886
1139V

Prezes Blizzarda został CEO Ready at Dawn. Studio nie będzie zajmowało się kontynuacją The Order 1886

Ready at Dawn obecnie najbardziej znane z The Order 1886 (PS4) ma nowego CEO i został nim nie kto inny niż Paul Sams. Skąd możemy znać tego pana? Cóż, był dotychczas prezesem Blizzarda. Wygląda na to, że studio ma zamiar otworzyć się także na inne platformy.

Celem nowego CEO  będzie przede wszystkim skupienie się na nowych markach, które w założeniu mają pojawić się na większości dostępnych platform. Wspomina o tym serwis Gameinformer, któremu udało się z Samsem zrobić wywiad:

To, co zrobiliśmy z The Order 1886 na PS4, możemy w końcu powtórzyć na Xbox One, PC i na jeszcze jednej, niezdradzonej dotychczas platformie.

Pracujemy obecnie nad dwiema posiadanymi przez nas markami, ale nie jest to jeszcze moment, aby mówić o jakichkolwiek szczegółach.

Wygląda na to, że Ready at Dawn nie zajmuje się kontynuacją The Order 1886 (PS4). Nie oznacza to, że marka jest martwa, to w końcu własność Sony, ale Japończycy będą musieli poszukać sobie innego dewelopera, jeśli mają w planach tworzenie kontynuacji. Pewnym jest jednak to, że na chwilę obecną możemy od Ready at Dawn oczekiwać dwóch nowych marek.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/06/08/the-order-1886-developer-ready-at-dawn-expanding-in-new-directions.aspx?utm_content=buffer90330&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Tagi: playstation 4 Ready at Dawn shinobi602 the order 1886