Mistrz Polski w Mortal Kombat X wyłoniony! Zobacz finałową walkę

Gry
2977V
Andrzej Ostrowski | 03.06.2015, 19:40

Zwycięzcą warszawskiego turnieju, który odbył się w klubie Loft 44, został Adrian Szydłowski (walczący jako Kung Lao), który poza tytułem oficjalnego Mistrza Polski w uzyskał możliwość wzięcia udziału w wielkim finale jaki będzie miał miejsce w Paryżu na początku lipca. Adrian zmierzy się tam z najlepszymi zawodnikami z całej Europy.

• 8. Rafał Kochanowski

Zwycięzcy otrzymali wiele cennych i atrakcyjnych nagród. Zdobywca pierwszego miejsca, poza tytułem i możliwością wzięcia udziału w finale w Paryżu, otrzymał pas mistrzowski oraz konsolę PlayStation 4. Dla wicemistrza przygotowana została płyta główna od MSI, PlayStation TV oraz edycja kolekcjonerska . Zdobywca trzeciego miejsca został wyróżniony plecakiem od firmy MSI. Zdobywcy miejsc 1-5 otrzymali również headsety firmy Thrustmaster, gracze z miejsc 3-5 nagrodzeni zostali kamerką do PlayStation 4, a za miejsca 6-8 wręczone zostały kontrolery Dualshock 4.

Każdy z finalistów otrzymał również puchar, pakiety licencjonowanych gadżetów Mortal Kombat X, 3 miesięczny kod PlayStation Plus oraz kody do sklepu Muve w wysokości 100 lub 200 zł. Turniej rozgrywany był na konsolach PlayStation 4, na specjalnie przygotowanych w tym celu stanowiskach.

Pod tym linkiem  można zobaczyć wszystkie walki finałowe.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Mortal Kombat X.

Źródło: Informacja prasowa