Łukasz Ciesielski Łukasz Ciesielski 25.05.2015 12:44
Street Fighter V i Tekken 7 grywalne na CEO 2015
481V

Street Fighter V i Tekken 7 grywalne na CEO 2015

Imprezy związane z grami z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Z racji tak dużego rozgłosu deweloperzy oraz wydawcy wykorzystują je do promowania swoich produktów, zapowiedzi nowych tytułów lub prezentacji powstających właśnie gier. Ostatni wariant będzie miał miejsce na tegorocznym wydarzeniu jakim jest CEO - Capcom i Bandai Namco oddadzą w ręce graczy grywalne wersje swoich flagowych bijatyk.

Community Effort Orlando to coroczna impreza, na której fani różnych bijatyk mogą wziąć udział w turniejach z nagrodami lub po prostu popatrzeć jak zawodnicy grają przeciwko sobie. Wydarzenie odbywa się w mieście Orlando, w stanie Floryda w Stanach Zjednoczonych nieprzerwanie od 2010 roku.

Na tegorocznym turnieju Capcom odda w ręce odwiedzających pierwsze grywalne demo Street Fighter V (PS4). Nie wiadomo jakie postacie znajdą się z wersji demonstracyjnej jednak na podstawie wcześniejszych materiałów wiemy, że w pełnej wersji pojawią się między innymi Chun Li, Ryu, Charlie oraz M. Bison.

Na CEO 2015 obecne będzie także Bandai Namco z grywalną wersją Tekken 7 (PS4). Przypomnijmy, że Tekken 7 ukazał się już na automatach 18 marca tego roku.

Community Effort Orlando 2015 obędzie się w dniach 26-28 czerwca.

Źródło: https://ceogaming.org/

Tagi: Bandai Namco bijatyki Capcom ceo 2015 playstation 4 Street Fighter V tekken 7

Nie przegap