Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 22.05.2015 17:28
Sony oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów UEFA
1084V

Sony oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów UEFA

Do 2018 roku Sony Computer Entertainment Europe oraz Sony Mobile będą oficjalnymi partnerami Ligi Mistrzów UEFA!

Podając za oficjalnym blogiem Sony Mobile:

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Sony Mobile Communications potwierdziły dziś podpisanie umowy na trzyletnią współpracę w roli oficjalnych partnerów Ligi Mistrzów UEFA w sezonach 2015 ‒ 2018. Umowa ta obejmuje Superpuchar UEFA w latach 2015, 2016 i 2017 oraz finały Ligi Mistrzów Kobiet i finały rozgrywek młodzieżowych UEFA.

PlayStation jest wieloletnim Oficjalnym Partnerem Ligi Mistrzów. Rozszerzenie tej współpracy na dalsze lata jest dowodem stałego zaangażowania marki w najbardziej prestiżową  piłkarską imprezę w Europie, dostarczającą milionom fanów niezwykłych przeżyć i emocji.

Jak powiedział Jim Ryan, prezes i dyrektor generalny Sony Computer Entertainment Europe: ‒ Współpraca z UEFA i Ligą Mistrzów UEFA jest dla nas niezwykle ważna i idealnie pasuje do naszej marki oraz zainteresowań naszych odbiorców. Bardzo się cieszymy, że będziemy kontynuować tę współpracę przez kolejne 3 lata i wręcz nie możemy się doczekać, by zaproponować naszym graczom nowe, fajne, ekscytujące doświadczenia, będące jednocześnie dowodem unikatowego podejścia PlayStation do Ligi Mistrzów UEFA.

PlayStation i Sony Mobile jako oficjalni partnerzy będą mieć szeroki zakres praw do meczów, przedmeczowych sesji treningowych, konferencji prasowych i innych wydarzeń, wliczając w to  wielki finał ‒ mecz o superpuchar Europy ‒ oraz ekskluzywne partnerstwo cyfrowe  z serwisem UEFA.com.

Co nam pozostaje? Tylko się cieszyć! Promocja i marketing są mimo wszystko bardzo ważne i to dzięki takim zabiegom, buduje się coś, co określa się "świadomością marki".

Źródło: http://blogs.sonymobile.com/pl/2015/05/21/sony-computer-entertainment-europe-oraz-sony-mobile-oficjalnymi-partnerami-ligi-mistrzow-uefa-do-2018-r/

Tagi: PlayStation sony Sony Computer Entertainment sony mobile