SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 09.05.2015 10:50
Rozszerzenie TowerFall Dark World dostaniemy w przyszłym tygodniu, mamy zwiastun
345V

Rozszerzenie TowerFall Dark World dostaniemy w przyszłym tygodniu, mamy zwiastun

Rewelacyjny brawler TowerFall Ascension (PS4) (8,5/10 w naszej recenzji) w końcu dorobił się dodatku, a w nim nowe postacie, rodzaje strzał, plansze i co-opowy tryb z serią plansz zakończonych bossem!

Jak pisaliśmy ostatnio:

W TowerFall Ascension (PS4) gracze walczą ze sobą korzystając z łuku i ograniczonej liczby strzał. Te trzeba podnosić po wystrzale, ale pusty kołczan nie jest jeszcze końcem świata - zawsze można skoczyć "hydraulicznie" na głowę przeciwnika. Istnieje też tryb Quest z falami potworów.

Co znajdzie się w dodatku? Nowe postaci, poziomy, tryb, power-upy, wyzwania i wiele więcej. Weźmy na przykład strzały będące zdalnie aktywowanymi bombami lub takie, które unieruchamiają wroga w tworzonym błyskawicznie magicznym więzieniu. W trybie Quest pojawił się też trzeci poziom trudności - Legendary.

Opisany został w końcu nowy tryb co-opowy - tytułowy Dark World. W odróżnieniu od Quest dla dwójki graczy, w Dark World czterech bohaterów walczyć będzie z falami przeciwników i bossem oraz pojawi się opcja wskrzeszenia zmarłego kolegi.

Premiera dodatku w USA w ten wtorek, 12 maja, a Europa powinna dostać Dark World dzień później. Cena? ~39 zł.

Źródło: PlayStation Blog US

Tagi: dlc dodatek Matt Makes Games Inc. playstation 4 towerfall ascension