Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 10.04.2015 21:15
Nareszcie! Wiemy już, co z Resident Evil: Revelations 2 na PlayStation Vita
796V

Nareszcie! Wiemy już, co z Resident Evil: Revelations 2 na PlayStation Vita

O tym, że będzie port Resident Evil: Revelations 2 (PS4) na PlayStation Vita, słyszeliśmy już jakiś czas temu. Wreszcie dostaliśmy jakiś termin. Niestety jeszcze trochę poczekamy.

Najprościej byłoby napisać „Coming soon”, ale prawdą jest, że pojawiły się już jakieś plany. Studio odpowiedzialne za port dostało już cały kod źródłowy i właśnie pracuje nad wersją na PlayStation Vita. Deweloperem jest Frima Studio, które posiada całkiem duże doświadczenie w programowaniu na tę konsolę.

Jakiś konkretny termin? Jeszcze nie, ale wiemy, że gry w wersji cyfrowej możemy spodziewać się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Port powinniśmy zobaczyć w lecie tego roku. Lipiec, sierpień? Zobaczymy. Przynajmniej jeśli nie będzie żadnych opóźnień.

Wersja na PlayStation Vita będzie zawierała wszystko to, co wersja pudełkowa. Cztery epizody plus wszystkie rozszerzenia. Tryb wieloosobowy niestety pojawi się dopiero jakiś czas po premierze. Dodatkowo celowanie będzie wykorzystywało istniejące w PlayStation Vita żyroskopy. Ich użycie nie będzie jednak obowiązkowe.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2015/04/10/update-resident-evil-revelations-2-ps-vita/

Tagi: Capcom PLAYSTATION 3 playstation 4 playstation vita Resident Evil: Revelations 2