Miłosz Peć Miłosz Peć 10.03.2015 16:44
Zobaczcie jak wyglądają pustkowia w grze Mad Max
1936V

Zobaczcie jak wyglądają pustkowia w grze Mad Max

Wraz z obszernym artykułem o Mad Max (PS4) w najnowszym numerze magazynu GameInformer (wspominaliśmy o tym tutaj) pojawiło się także kilka obrazków, które trafiły niedawno do sieci. Możecie na nich zobaczyć pustkowia, gdzie rozgrywać będzie się akcja gry.

Przypomnijmy - Mad Max (PS4) to najnowsza produkcja Avalanche Studios, będąca prequelem filmu Mad Max: Na drodze gniewu. W procesie tworzenia gry brał udział nawet reżyser filmu, George Miller. Tytuł będzie opierał się na przemierzaniu bezkresnych pustkowi w poszukiwaniu zapasów i walce z gangiem Scortusa, który już na początku będzie miał zatarg z głównym bohaterem. Aby ułatwić podróżowanie po Pustkowiu, do dyspozycji otrzymamy opancerzony i uzbrojony pojazd, który potem będziemy dowolnie ulepszać . Natomiast gdy opuścimy nasz pojazd, to natrafimy na podobny system walki podobny do tego w Batman: Arkham City™ (PS3).

W Mad Maxa najszybciej zagrają Amerykanie, bowiem gra ukaże się tam 1 września 2015, a europejska premiera gry zaplanowana jest na 4 września 2015. Produkcja pojawi się na PlayStation 4.

 

 

Źródło: http://gematsu.com/2015/03/mad-max-screenshots-introduce-wasteland

Tagi: Avalanche Studios Game Informer Mad Max mad max: na drodze gniewu PLAYSTATION 3 PlayStation 4