XGRA: Extreme G Racing Association

XGRA: Extreme G Racing Association

6,9
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.8
XBOX 7.0
GC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Acclaim Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.09.2003
Europa:
03.10.2003
Producent:
Acclaim Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.09.2003
Europa:
03.10.2003

XGRA: Extreme G Racing Association - opis gry

XGRA: Extreme G Racing Association to gra wyścigowa (a konkretnie future-racer) wyprodukowana i wydana przez firmę Acclaim. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox i GameCube. XGRA to czwarta odsłona serii Extreme-G.

Extreme G Racing Association, czyli w skrócie XGRA, to stowarzyszenie zajmującą się organizowaniem zawodów najpopularniejszej dyscypliny sportowej przyszłości - mianowicie wyścigów futurystycznych motocykli potrafiących rozwijać wielkie prędkości. Akcja rozgrywa się w 2080 roku, a my rozpoczynamy nasze zmagania jako żółtodziób, który stopniowo wspina się po szczeblach sportowej hierarchii rywalizując z rozmaitymi barwnymi postaciami.

Głównym trybem gry jest Career, czyli kariera. Jak wspomniano, rozpoczynamy w niej skromnie, ale z czasem poprzeczka zostaje podwyższona. Kariera składa się z kilku lig, a każda kolejna to trudniejsze wyzwanie. Co ciekawe, naszym zadaniem jest nie tylko dojechać na pierwszym miejscu do mety. Oprócz tego możemy też spróbować zrealizować opcjonalne wytyczne urozmaicające rywalizację, np. zniszczenie trzech bilbordów. Twórcy przygotowali czternaście torów. Pomiędzy zawodami możemy upgrade’ować nasz motocykl.

Sam wyścig to nie tylko pędzenie na złamanie karku do mety. Do dyspozycji mamy też bronie, które dzielą się na dwa rodzaje. Pierwszy rodzaj to te podstawowe, drugi natomiast to bronie zdobywane w trakcie wyścigu. Od tych pierwszych różnią się tym, że można ich użyć tylko raz, podczas gdy bronie podstawowe mamy do dyspozycji cały czas.

Oprócz trybu kariery gra posiada też inne, choć dość standardowe warianty rozgrywki. Jest to time trial, czyli jazda na czas, oraz multiplayer, w którym grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie (dotyczy to wszystkich konsol).

Wideo - XGRA: Extreme G Racing Association

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych