World of Outlaws: Sprint Cars 2002

World of Outlaws: Sprint Cars 2002

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS2 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ratbag
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.03.2002
Europa:
2002
Producent:
Ratbag
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.03.2002
Europa:
2002

World of Outlaws: Sprint Cars 2002 - opis gry

World of Outlaws: Sprint Cars 2002 to gra wyścigowa traktująca o zawodach typu sprint car wyprodukowana przez australijskie studio Ratbag Games i wydana przez Infogrames. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na PlayStation 2.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to Time Trial, zwykła jazda na czas bez dodatkowych ceregieli, Single Race, czyli pojedynczy wyścig (dostępny jest też multiplayer dla maksymalnie dwóch osób), Arcade Championship, tryb umożliwiający wzięcie udziału w zawodach bez otoczki typowej dla trybu kariery, oraz sama kariera (Career). W niej rozpoczynamy jako żółtodziób i z czasem pniemy się po kolejnych szczebelkach hierarchii zawodowców, przy czym nasze zadanie ogranicza się nie tylko do brania udziału w wyścigach, ale też roztropnego wydawania pieniędzy na kupno nowych samochodów i części do nich. Wraz z postępami rośnie reputacja podopiecznego, co sprawia, że otrzymuje on lepsze propozycje od sponsorów, a to z kolej daje możliwość startowania w coraz bardziej prestiżowych turniejach. Samej grze, jeśli chodzi o model jazdy, bliżej jest do realizmu.

Turnieje składają się z serii wyścigów. Przed ich rozpoczęciem możemy się zapoznać z torem w ramach treningu (są wśród nich tory, na których odbywają się prawdziwe zawody sprint car). Następnie bierzemy udział w kwalifikacjach, które zadecydują o naszej pozycji startowej w trakcie właściwej rywalizacji (uczestniczy w nim dwunastu zawodników). Najpierw jest to jeden wyścig, a potem drugi, do którego kwalifikuje się pierwsza szóstka z poprzedniego. Dopiero jego wyniki są ostateczne.

W grze znajdziemy łącznie dwanaście torów oraz 24 kierowców uczestniczących w prawdziwych zawodach sprint car. Jako bonus twórcy dorzucili materiały video z prawdziwych wyścigów oraz wywiady.

Wideo - World of Outlaws: Sprint Cars 2002

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych