WarioWare: Move It!

WarioWare: Move It!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.11.2023
Europa:
03.11.2023
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.11.2023
Europa:
03.11.2023

Recenzja redakcji

WarioWare: Move It!
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

7.0
WarioWare: Move It! - recenzja gry. Szybko, szybciej, bez namysłu
NS

WarioWare: Move It! - opis gry

WarioWare: Move It! to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch.

Rozgrywka - WarioWare: Move It!

Dalsza część tekstu pod wideo

WarioWare: Move It! oferuje tryb fabularny, którego ukończenie jest niezbędne do odblokowania wszystkich konkurencji – Wario na początku przygody wygrywa wakacje marzeń na wyspie Caresaway, więc zwołuje swoją ekipę i wszyscy wyruszają na zabawę. Główny bohater przygody nie ma jednak za dużo szczęścia, ponieważ odpoczynek w rajskim miejscu kończy się problemami i jego towarzysze ruszają na ratunek. Opowieść jest jednak wyłącznie pretekstem, by skakać pomiędzy kolejnymi misjami i brać udział w serii mikrogier – twórcy nie zmienili przyzwyczajeń i ponownie oferują nam zestaw bardzo krótkich rywalizacji. W głównym wątku mamy okazję wziąć udział w trzynastu misjach.

Mikrogry opierają się na prostych zasadach. W WarioWare: Move It! znajduje się 18 „form”, czyli ułożeń dłoni, które pozwalają nam wykonywać poszczególne konkurencje – przykładowo układamy Joy-Cony na kolanach, dajemy je obok buzi, ustawiamy jeden przy twarzy i drugi przy pośladkach, rozkładamy ręce na lewo i prawo, jedną dłoń dajemy do przodu i drugą przy klatce piersiowej, wyciągamy kontrolery przed siebie lub układamy je na wysokości obok bioder. 

Twórcy przygotowali łącznie 228 mikrogier trwających przeważnie kilka sekund. Mamy tu do czynienia z takimi aktywnościami jak odtykanie toalety, atakowanie pojawiającego się stwora, kręcenie biodrami, by postać znajdująca się na linie mogła wykonać ruch, pływanie, skakanie żabą po liściach, jazda na rowerze, wpisywanie rzeczy na klawiaturze, kontrolowanie lokomotywy, serwowanie jedzenia, rzucanie przeciwnikiem w zapasach, mycie okien, ustawienie głowy w trakcie wizyty u fryzjera, podawanie ręki człowiekowi będąc w postaci psa, używanie parasolki podczas deszczu, chodzenie pingwinem, czyszczenie skorupy żółwia znajdującej się na naszych plecach, ustawienie się do zdjęć, wykręcanie ręcznika pełen wody, podcinanie drzew, jazda z wałkiem znajdującym się na taczce czy wyciąganie odpowiedniej liczby grzybów ze słoika.

WarioWare: Move It! oferuje tryb multiplayer dla czterech osób. Grać można jednak tylko w wariancie lokalnym (brak trybu online).

Wideo - WarioWare: Move It!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper