Valiant Hearts: Coming Home

Valiant Hearts: Coming Home

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 -
XONE -
Mobile 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montpellier
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
31.01.2023
Europa:
31.01.2023
Polska:
31.01.2023
Producent:
Ubisoft Montpellier
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
31.01.2023
Europa:
31.01.2023
Polska:
31.01.2023

Valiant Hearts: Coming Home - opis gry

Valiant Hearts: Coming Home to narracyjna gra przygodowa wyprodukowana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych w ramach subskrypcji Netflix, później trafił też na konsole PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Jest on sequelem Valiant Hearts: The Great War.

Fabuła - Valiant Hearts: Coming Home

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry rozgrywa się po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. W Valiant Hearts: Coming Home przeplatają się losy kilku postaci pod koniec I wojny światowej. Są to znajome twarze jak Freddie i Anna, a także bohaterowie zupełnie nowi: James (młodszy brat Freddiego), George (pilot samolotu) oraz Ernst (niemiecki marynarz, który wbrew własnej woli staje się trybikiem wojennej machiny).

Rozgrywka - Valiant Hearts: Coming Home

Historia opowiedziana w Valiant Hearts: Coming Home składa się z dziewiętnastu scen przedstawionych na przestrzeni trzech rozdziałów. Przejście całości trwa tyle co trochę dłuższy film – ok. 2,5 godziny.

W trakcie zmagań bohaterowie znajdują się w różnych sytuacjach, co ma przełożenie na styl rozgrywki. Niektóre sceny są mniej liniowe, inne bardziej. Może to być np. eksploracja niewielkich lokacji w poszukiwaniu jakiegoś obiektu, sekcje skradankowe bądź pilotowanie samolotu, w trakcie którego musimy unikać przeszkód. Sterowanie jest proste i zostało pierwotnie zaprojektowane z myślą o ekranach dotykowych.

Rozgrywkę urozmaica szukanie znajdziek w odwiedzanych lokacjach, choć nie są one zmyślnie ukryte. Dzięki temu odblokowujemy nowe pozycje w dzienniku z informacjami nt. I wojny światowej. 

Wideo - Valiant Hearts: Coming Home

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper