Twin Blades

Twin Blades

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 -
X360 7.0
PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sanuk Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
02.02.2011
Europa:
02.02.2011
Producent:
Sanuk Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
14 godzin
Premiery
Świat:
02.02.2011
Europa:
02.02.2011

Twin Blades - opis gry

Twin Blades to dwuwymiarowa chodzona bijatyka wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Sanuk Games. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation Portable, PlayStation 3 oraz Xbox 360 i dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Fabuła - Twin Blades

Produkcja Sanuk Games pozwala nam się wcielić w siostrę o imieniu Angelika, która nie jest jednak zwykłą siostrą. Uzbrojona po zęby w wielkiego gnata i kosę spędza ona dnia walcząc z żywymi trupami. Tym razem zombie zaatakowały mieścinę o nazwie Jalombe. Główna bohaterka, wraz z ojcem Richiardo, musi stawić czoło inwazji i przy okazji znaleźć także jej przyczynę.

Rozgrywka - Twin Blades

Twin Blades to scrollowana, dwuwymiarowa bijatyka, w której nasze zadanie sprowadza się do eliminowania rzesz zombie. Główna bohaterka, wspomniana Angelika, ma na wyposażeniu dwie wspomniane na wstępie bronie, a z czasem dochodzą do tego kolejne. Siekąc kolejne zastępy umarlaków kładziemy łapę na ich sercach, tutejszej walucie. Pozwala ona nabywać nowe rodzaje uzbrojenia, jak karabin maszynowy, miotacz płomieni czy świętą wiązkę, usprawniać te już posiadane oraz nabywać nowe umiejętności.

Rzecz polega na zaciukaniu wszystkich zombie. Te występują w różnych odmianach, co sprawia, że bywają odporne na te lub inne ataki (pomiędzy broniami można się swoją drogą błyskawicznie przełączać gdy sytuacja tego wymaga). Do tego dochodzą też bossowie. Generalnie stopień trudności może dać w kość. W tym kontekście warto zwrócić uwagę, że w grze zaimplementowano system zmiennych pór dnia. Nocą wyłazi więcej zombie, które dodatkowo podnoszą jeszcze poprzeczkę.

Główną atrakcją Twin Blades jest tryb fabularny, ale oprócz tego dostępny jest też Survival. W nim walczymy z niekończącą się falą zombie na przestrzeni 31 dni (i nocy).

Wideo - Twin Blades

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych