Train Life: A Railway Simulator

Train Life: A Railway Simulator

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulacja
Premiery
Świat:
25.08.2022
Europa:
25.08.2022
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Symulacja
Premiery
Świat:
25.08.2022
Europa:
25.08.2022

Recenzja redakcji

recenzja  Train Life: A Railway Simulator
7.0
Train Life: A Railway Simulator – recenzja. Pędząc po torach Europy
PS5 XSX|S NS PC PS4 XONE

Train Life: A Railway Simulator - opis gry

Train Life: A Railway Simulator to połączenie symulatora i gry strategicznej, która pozwala graczom wejść w buty i maszynisty, i właściciela przedsiębiorstwa kolejowego. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Za produkcję odpowiadało studio Simteract, a za wydanie Nacon.

Rozgrywka - Train Life: A Railway Simulator

Produkcja studia Simteract pozwala nam działać jako maszynista i właściciel przedsiębiorstwa kolejowego w jednej osobie. Kierować możemy zarówno pociągami pasażerskimi, jak i towarowymi. Zmagania rozpoczynamy od tutoriala pozwalającego nam zapoznać się z meandrami rozgrywki, po czym bierzemy zlecenia innych firm, by stopniowo rozwijać naszą. Zarobione pieniądze możemy zainwestować (kupować nowe pociągi, zatrudniać kolejnych maszynistów), ale niekiedy potrzebne są też naprawy, zwłaszcza jeśli jeździmy nierozważnie. By niepotrzebnie nie podwyższać kosztów działalności, musimy dbać o stan pociągów. Co więcej, wzgląd należy mieć również na warunki pogodowe (typu zaśnieżone tory), sygnalizację czy niespodziewane wydarzenia w rodzaju zwalonych drzew.

Podczas transportu towarów lub ludzi odwiedzamy łącznie dziesięć europejskich krajów, a co z tym idzie, za oknami migają nam zróżnicowane krajobrazy – miasta, miasteczka, wsie, łąki, lasy itd. To od nas też zależy, jak wytyczymy trasy. Twórcy przygotowali trasy kolejowe o łącznej długości 10 tysięcy kilometrów i umieścili w grze prawdziwe stacje kolejowe, jak Dworzec Centralny w Berlinie i Stacja Główna w Zurychu. 

Do dyspozycji mamy różne współczesne pociągi (różniące się parametrami), a rozgrywkę śledzić można z dwóch perspektyw: z zewnątrz lub perspektywy pierwszej osoby.

Wideo - Train Life: A Railway Simulator

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper