The Excavation Of Hob’s Barrow

The Excavation Of Hob’s Barrow

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
28.09.2022
Europa:
28.09.2022
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
28.09.2022
Europa:
28.09.2022

The Excavation Of Hob’s Barrow - opis gry

The Excavation Of Hob’s Barrow to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Cloak & Dagger i wydana przez Wadjet Eye Games. Tytuł ukazał się na komputerach i konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - The Excavation Of Hob’s Barrow

Główną bohaterką gry jest podróżująca młoda archeolog Thomasina Bateman, autorka książek popularnonaukowych. Specjalnością Bateman są kopce, a ściślej – kurhany. Punktem wyjścia dla przedstawionej w grze opowieści jest wiadomość, jaką otrzymuje z wioski Bewlay w Yorkshire, gdzie znajdować ma się tytułowy kopiec Hoba. Na miejscu jednak zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Miejscowi przyjmują bohaterkę chłodno, właściciel ziemi, na której znajduje się kopiec nie chce jej wpuścić, a jakby tego wszystkiego było mało zaczynają nawiedzać ją dziwne sny.

Rozgrywka - The Excavation Of Hob’s Barrow

The Excavation Of Hob’s Barrow to dwuwymiarowa przygodówka point-and-click przywodząca na myśl klasykę gatunku, np. gry LucasArts z lat 90. Twórcy wprowadzają jednak do formuły szereg współczesnych usprawnień, jak np. system podpowiedzi. Także łamigłówki, których nie ma aż tak dużo podczas przechodzenia fabuły, nie są przesadnie skomplikowane i abstrakcyjne. W większości przypadków sprowadzają się one do używania odpowiednich przedmiotów w konkretnych miejscach.

Rozgrywka podporządkowana jest opowiadanej historii, w związku z czym istotną część całości stanowią konwersacje z NPC-ami, w trakcie których możemy wybierać opcje dialogowe. Pomimo oprawy retro produkcja Cloak & Dagger posiada voice-acting.

Wideo - The Excavation Of Hob’s Barrow

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper