The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius: Attack of the Twonkies

The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius: Attack of the Twonkies

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.5
GC 7.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
THQ Studio Australia (Studio Oz)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
13.09.2004
Europa:
11.02.2005
Producent:
THQ Studio Australia (Studio Oz)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
13.09.2004
Europa:
11.02.2005

The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius: Attack of the Twonkies - opis gry

The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius: Attack of the Twonkies to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube oraz Game Boy Advance. Powstał na podstawie filmu serialu animowanego The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius.

Głównym bohaterem gry jest James Isaac Neutron, młody genialny naukowiec. W następstwie pewnych splotów okoliczności za jego sprawą Ziemia zostaje zaatakowana przez wrogo nastawionych obcych zwanych Twonkies. Jimmy musi stawić im odpór korzystając z rozmaitych stworzonych przez siebie wynalazków. Na swojej drodze napotka on różne postacie z serialu animowanego, np. kolegę z sąsiedztwa Carla oraz nauczycieli ze szkoły.

Podczas rozgrywki naszym najważniejszym zadaniem jest kolekcjonowanie najróżniejszych gratów, za pomocą których Jimmy skleci swoje genialne wynalazki, a te z kolei posłużą jemu/nam do uporania się z wyzwaniami stawianymi przez grę. Wynalazki dzielą się na kilka rodzajów, takich jak gizmos, inventions oraz super inventions. Różnią się one liczbą bibelotów, które musimy posiadać, aby sklecić dany wynalazek. Kolejno potrzeba ich dwóch, trzech lub czterech. Przedmioty (często do siebie nie pasujące na pierwszy rzut oka) łączymy następnie z poziomu menu.

Poza zbieraniem przedmiotów Jimmy nie posiada zbyt wielu umiejętności. Potrafi biegać, skakać (w tym wykonywać również podwójny skok), a także pilotować pojazdy podczas sekcji czysto zręcznościowych. W zmaganiach towarzyszy mu pies Goddard, który może na przykład niszczyć przeszkody blokujące nasz progres lub znajdować użyteczne przedmioty. Psa da się również ‘usprawniać’ za pomocą przedmiotów odnajdywanych w trakcie przygody, co usprawnia jego zdolności.

Wideo - The Adventures of Jimmy Neutron Boy Genius: Attack of the Twonkies

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych