STRIDE

STRIDE

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Joy Way
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
04.09.2020
Europa:
04.09.2020
Producent:
Joy Way
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
04.09.2020
Europa:
04.09.2020

STRIDE - opis gry

STRIDE to gra gra action-adventure zaprojektowana z myślą o VR. Tytuł ukazał się najpierw na PC, gdzie był dostępny w programie Early Access, a później trafił na PS4. Za jego produkcję i wydanie odpowiadało studio Joy Way.

Rozgrywka - STRIDE

STRIDE to gra action-adventure z widokiem FPP traktująca o parkourze. Produkcja studia Joy Way czerpie garściami z serii Mirror’s Edge zarówno jeśli chodzi o założenia rozgrywki, jak i szeroko pojętą estetykę. 

Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest omijanie przeszkód i przeciwników, co wymaga wykonywania mniej i bardziej karkołomnych ewolucji. STRIDE stawia na większy realizm niż Mirror’s Edge, a to za sprawą wykorzystania kontrolerów ruchowych. Grając, musimy wykonywać odpowiednie gesty, by poradzić sobie z przygotowanymi przez twórców trudnościami. Nasza postaci potrafi biegać (machamy wówczas rękami tak jak w trakcie prawdziwego biegu), w tym także po ścianach, przeskakiwać na przeszkodami, ślizgać się, chwytać niektórych elementów otoczenia, ostrzeliwać nieprzyjaciół itd. Zdarza się też musi omijać snajperów. Gdy ci w nas wycelują, należy wykonać unik. Wszystko to wymaga znalezienia odpowiedniego rytmu. 

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to pełnoprawny Story Mode (na PC udostępniony dopiero po pewnym czasie), Endless Mode, coś na kształt survivalu, w którym pokonujemy generowane proceduralnie tory przeszkód, Time Run Mode, czyli walka z czasem (twórcy zaimplementowali w STRIDE sieciowe rankingi) oraz Arena, gdzie na stosunkowo otwartej planszy zmagamy się z przygotowanymi przez developera wyzwaniami.

Wideo - STRIDE

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper