Steven Universe: Unleash the Light

Steven Universe: Unleash the Light

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Grumpyface Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
27.11.2019
Europa:
27.11.2019
Producent:
Grumpyface Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
27.11.2019
Europa:
27.11.2019

Steven Universe: Unleash the Light - opis gry

Steven Universe: Unleash the Light to gra RPG wyprodukowana przez Grumpyface Studios i wydana przez Cartoon Network Games. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach przenośnych (w ramach usługi Apple Arcade), a później trafił też na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Steven Universe: Unleash the Light

Gra jest bezpośrednią kontynuacją Steven Universe: Save the Light. Główny bohater, czyli tytułowy Steven wraz z grupą Klejnotów stara się rozwikłać zagadkę dwóch Pryzmatów, obiektów o wielkiej mocy, które pozostają aktywne po wojnie, wciąż stanowiąc zagrożenie dla pokoju we wszechświecie. 

W pracach nad fabuła gry uczestniczyła Rebecca Sugar, twórczyni serialu animowanego emitowanego na kanale Cartoon Network.

Rozgrywka - Steven Universe: Unleash the Light

Trzon rozrgywki nie uległ wielkim zmianom względem poprzedniej części. Nadal mamy tu do czynienia z tytułem przywodzącym na myśl klasyczne jRPG, zwłaszcza Super Mario RPG, a to ze względu na system walki, który zasadniczo jest turowy, ale zaimplementowano w nim też pewne elementy zręcznościowe. Turowe starcia toczą się na specjalnie wydzielonych polach bitew, na których możemy rozstawiać naszych podopiecznych (ich pozycja ma niekiedy duże znaczenie). Ważny jest też ‘drużynowy’ wskaźnik, który nabijamy wraz z czasem. Gdy nam się to uda, nasza drużyna może skorzystać z natychmiastowej regeneracji zdrowia czy dokonać fuzji bohaterów.

W grze zaimplementowano system rozwoju. Nowe umiejętności odblokowujemy na drzewku umiejętności, a oprócz tego potencjał bojowy podopiecznych można też podwyższać usprawniające ich stroje.

Poza tym rozgrywka Steven Universe: Unleash the Light nie ogranicza się wyłącznie do walki i eksploracji. Przemierzając świat gry mamy również do czynienia z rozmaitymi łamigłówkami oraz sekcjami zręcznościowymi.

Wideo - Steven Universe: Unleash the Light

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper