MazM: The Phantom of the Opera

MazM: The Phantom of the Opera

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Growing Seeds
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
2020
Europa:
2020
Producent:
Growing Seeds
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
2020
Europa:
2020

MazM: The Phantom of the Opera - opis gry

MazM: The Phantom of the Opera to gra logiczno-przygodowa wyprodukowana przez Growing Seeds. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych, a potem trafił też na PC oraz Nintendo Switch. Był on trzecią odsłoną serii MazM.

Fabuła - MazM: The Phantom of the Opera

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja studia Growing Seeds to współczesna interpretacja “Upiora w operze”, klasycznej powieści autorstwa Gastona Leroux z 1910 roku. Gra pozwala nam się wcielić w detektywa, który zostaje wynajęty przez niejaką Ellen Buquet do wyjaśnienia sprawy nagłej śmierci jej ojca. W pierwszej kolejności spotyka się on z baronessą, z którą denat utrzymywał kontakty. Jak się okazuje, kluczowa dla sprawy może być postać tajemniczego upiora z paryskiej opery.

Rozgrywka - MazM: The Phantom of the Opera

Produkcja Growing Seeds to, jak wspomniano, to trzecia część serii MazM. Założenia rozgrywki nie uległy tu zmianie względem poprzedników. Mamy tu do czynienia z przygodówką point-and-click zaprojektowaną z myślą o urządzeniach przenośnych. Nasz podopieczny, rzeczony detektyw, odwiedza tu różne lokacje, gdzie szuka śladów pozwalających mu dokonywać postępów w śledztwie. Sprawdzać można rozmaite obiekty lub prowadzić konwersacje z napotkanymi NPC-ami. Zmagania urozmaicają także od czasu do czasu minigierki oraz rozwiązywanie łamigłówek.

Gra nie trzyma się sztywno powieściowego pierwowzoru. Twórcy dodali dla przykładu wybory, dzięki którym wpłynać można na zakończenie (jest ich kilka). Podczas zmagań gromadzimy również dokumenty, które rzucają więcej światła na rozgrywające się wydarzenia i dostarczające dodatkowych informacji o świecie wokół. 

Wideo - MazM: The Phantom of the Opera

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper