Samurai Bringer

Samurai Bringer

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Roguelike
Premiery
Świat:
21.04.2022
Europa:
21.04.2022
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Roguelike
Premiery
Świat:
21.04.2022
Europa:
21.04.2022

Samurai Bringer - opis gry

Samurai Bringer to gra akcji z elementami roguelike wyprodukowana przez studio Alphawing i wydana przez Playism. Tytuł ukazał się na PC.

Fabuła - Samurai Bringer

Samurai Bringer to gra hack'n'slash z elementami roguelike inspirowana japońską historią i mitologią. Głównym bohaterem jest tutaj bóg Susanoo, który na początku opowieści mieszka wraz z siostrą w krainie bogów. Pewnego dnia w następstwie incydentu zostaje skazany na banicję i trafia do krainy zwykłych śmiertelników. Zostaje uratowany przez niejaką Kushinadę i dowiaduje się, że zostanie ona złożona w ofierze Orochiemu. Susanoo postanawia jej pomóc i rozprawić się z wielogłowym wężem, będzie to jednak dopiero początek jego przygody.

Rozgrywka - Samurai Bringer

Samurai Bringer to gra akcji z elementami roguelike. Po pokonaniu Orochiego nasza postać traci swoje zdolności, po czym musimy je odzyskać i ponownie spróbować pokonać antagonistę. Wzorem gier roguelike śmierć niesie z sobą konsekwencje, ale w razie wpadki nie musimy rozpoczynać wszystkiego od zera. Po pierwsze, zachowujemy zdobyte umiejętności. Po drugie, pokonanie spotykanych tu i ówdzie samurajskich generałów daje nam dostęp do posągów, te zaś odblokowują nam ekwipunek pokonanych przeciwników.

Gra pozwala nam na różne sposoby modyfikować zdolności podopiecznego. Istnieje możliwość dobierania umiejętności według własnego widzimisię oraz ekwipunku, który na różne sposoby wpływa na parametry naszego podopiecznego. 

Co warto dodać, lokacje w Samurai Bringer są generowane proceduralnie.

Wideo - Samurai Bringer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych