Puzzle Kingdoms

Puzzle Kingdoms

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Wii -
DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zushi Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.07.2009
Europa:
31.07.2009
Producent:
Zushi Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.07.2009
Europa:
31.07.2009

Puzzle Kingdoms - opis gry

Puzzle Kingdoms to gra logiczna z elementami wyprodukowana przez studio Infinite Interactive i wydana w Europie przez Zushi Games. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych i na konsolach Wii oraz NDS.

Akcja gry toczy się w tym samym uniwersum fantasy co Puzzle Quest, czyli inna produkcja tego samego studia. Puzzle Kingdoms posiada wprawdzie pewien wątek fabularny, lecz nie jest to szczególnie złożona historia. Nasze zadanie sprowadza się po prostu do podbijania kolejnych części królestwa i rozbudowy armii.

Cele naszych wypraw wybieramy na mapie świata. Same bitwy rozgrywają się (jeśli można to tak określić) na planszy o wielkości 7x6. Na owej planszy znajdują się kafelki z różnymi symbolami. My musimy tak przestawiać poziome i pionowe rzędy, by połączyć co najmniej trzy takie same kafelki. W ten sposób zadajemy obrażenia przeciwnikowi (jego i nasze siły widoczne są po prawej i lewej stronie planszy), a jeśli zlikwidujemy wystarczająco dużo kafelków będziemy mogli odpalić coś przypominającego atak specjalny (dostępny po wciśnięciu ikonki z dwoma mieczami).

Na tym jednak nie koniec. Walczące jednostki posiadają parametry, które decydują o tym, jakie będą zadawać lub przyjmować obrażenia. Co więcej, jednostki można stracić. By tego uniknąć twórcy przygotowali opcję pozwalającą uciec z pola bitwy i tym samym powstrzymać wykruszanie się armii.

Oprócz staczania kolejnych bitew możemy też odwiedzać gospody, świątynie, świątynie itd. Po zwycięstwach otrzymujemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na rekrutację nowych podkomendnych.

Wideo - Puzzle Kingdoms

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych