Puzzle Bobble Galaxy

Puzzle Bobble Galaxy

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Square Enix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.12.2008
Europa:
28.08.2009
Polska:
17.09.2009
Producent:
Square Enix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.12.2008
Europa:
28.08.2009
Polska:
17.09.2009

Puzzle Bobble Galaxy - opis gry

Puzzle Bobble Galaxy (w USA Space Bust-A-Move) to gra logiczna wyprodukowana przez japońskie studio Lancarse i wydana w Europie przez Square Enix na NDS-a. Tytuł był częścią popularnej serii Puzzle Bobble/Bust-A-Move.

Zasady rozgrywki nie uległy zmianie od czasu poprzednich części serii. Zadanie polega na oczyszczeniu całej planszy ze zgromadzonych na niej kolorowych kulek. Aby to uczynić, należy łączyć co najmniej trzy takie same kulki, do czego służy obecna na dole ekranu proca z naszym podopiecznym. W zmaganiach pomagają różne dopałki. Są to np. gwiazdki, które usuwają kulki o określonym kolorze, tudzież płomień niszczący wszystkie kulki na pewnym obszarze.

Gra posiada kilka wariantów zabawy. Ten najważniejszy, do którego nawiązuje sam tytuł, to tryb fabularny. Bub i Bob, dwa charakterystyczne dla serii smoki, podróżują w nim od planety do planety poszukując tzw. Cosmo Bubbles. Podczas fabuły odwiedzimy osiem światów. Jeden świat to kilka plansz i starcie z bossem.

Pozostałe tryby to Versus, gdzie rywalizujemy z różnymi postaciami napotykanymi przy innych okazjach, Endless, w którym gramy tak długo dopóki nie przegramy, Challenge, gdzie próbujemy nabić jak największą liczbę punktów w określonym czasie, a także Extra Mode. W tym ostatnim mamy do dyspozycji różne minigierki urozmaicające standardowe niszczenie kulek (należy je jednak najpierw odblokować).

Puzzle Bobble Galaxy posiada też oczywiście tryb multiplayer. Umożliwia on wspólną zabawę nawet czterem osobom jednocześnie.

Podobnie jak kilka innych gier Taito z NDS-a, Puzzle Bobble Galaxy korzysta z tzw. paddle controllera.

Wideo - Puzzle Bobble Galaxy

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych