Pryzm - Chapter One: The Dark Unicorn

Pryzm - Chapter One: The Dark Unicorn

2,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 2.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Illusions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
10.06.2002
Europa:
27.09.2002
Producent:
Digital Illusions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
10.06.2002
Europa:
27.09.2002

Pryzm - Chapter One: The Dark Unicorn - opis gry

Pryzm - Chapter One: The Dark Unicorn to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Digital Illusions CE (DICE) i wydana przez TDK Mediactive. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2.

Akcja gry toczy się w fantastycznej krainie, w której zamieszkuje pięć ras - gnomy, elfy, trole, nimfy i jednorożce. Pewnego dnia sielanka się jednak kończy, a krainę nawiedza tajemnicza epidemia. Z jednym tylko wyjątkiem - bez szwanku ostaje się królestwo jednorożców. Sprawia to, iż pozostałe rasy zaczynają węszyć spisek. Żeby położyć tamę nie mającym podstaw w rzeczywistości teoriom, do zwalczania plagi zostaje wysłana Pryzm. Towarzyszy jej podejrzliwy czarodziej Karrock reprezentujący trolle.

Sterowanie w grze DICE jest dość oryginalne. Kierujemy tutaj bowiem naraz i Pryzm, i Karrockiem, który siedzi na jej grzbiecie. Lewa gałka służy do kontrolowania jednorożca, a prawa trolla. Inny jest także podział umiejętności. Te Pryzm mają charakter bardziej defensywny tudzież ew. związany z eksploracją terenu, natomiast Karrock skupia się na walce. Grać możemy z widokiem z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby.

Pryzm składa się z około dwudziestu poziomów. Na każdym z nich nasze zadanie polega na znalezieniu ‘skażonych’ kwiatów, które następnie należy przywrócić do normalnego stanu za pomocą ataków i leczniczych zaklęć. Przeszkadzać nam w tym będą ich strażnicy, zarażeni ludzie, którym także należy pomóc.

Jeśli uporamy się już ze wszystkimi kwiatami, przeskakujemy do następnego poziomu. Od czasu do czasu ten schemat urozmaicają też bossowie. Pojedynki z nimi wymagają znalezienia odpowiedniej strategii.

Wideo - Pryzm - Chapter One: The Dark Unicorn

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych