Professor's Brain Trainer: Logic

Professor's Brain Trainer: Logic

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
505 Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Inna
Śr. czas:
15 godzin
Premiery
Świat:
23.11.2005
Europa:
09.02.2007
Producent:
505 Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Inna
Śr. czas:
15 godzin
Premiery
Świat:
23.11.2005
Europa:
09.02.2007

Professor's Brain Trainer: Logic - opis gry

Professor's Brain Trainer: Logic (w USA Brain Boost: Beta Wave) to aplikacja zawierająca ćwiczenia pozwalające stymulować pracę prawej półkuli mózgu. Tytuł ukazał się na NDS-ie. Za jego produkcję odpowiadało studio HuneX, a za wydanie w Europie 505 Games.

Rozgrywka - Professor's Brain Trainer: Logic

Professor's Brain Trainer: Logic żywo inspiruje się (bardzo) popularną serią Brain Training autorstwa Nintendo. Podobnie jak w pierwowzorze, także i tutaj twórcom udało się nawiązać współpracę ze znanym naukowcem. W Brain Training był to Ryuta Kawashima, z kolei w produkcji HuneX swojego nazwiska użyczył doktor Makoto Shichida.

Aplikacja zawiera ćwiczenia pozwalające stymulować pracę prawej półkuli naszego mózgu. Dostępne są dwa główne warianty zabawy: Training oraz Challenge, przy czym ten pierwszy pozwala się wdrożyć w tutejsze ćwiczenia, a ten drugi to główna atrakcja. W Challenge znajdziemy różne ćwiczenia, które ogólnie podzielone są na pięć kategorii. Przykładowe zadania mogą polegać chociażby na zapamiętywaniu, rozpoznawaniu kształtów, rozwiązywaniu prostych działań matematycznych, łączeniu kropek/punktów itd. Do wyboru mamy kilka odpowiedzi, a udzielenie prawidłowej nagradzane jest punktami. Jeżeli procent poprawnych podpowiedzi będzie właściwy (w Training jest to co najmniej pięćdziesiąt procent, zaś w Challenge sześćdziesiąt), wówczas możemy przejść do nowych, trudniejszych wyzwań. Co warto dodać, pomiędzy kolejnymi łamigłówkami możemy śledzić historyjkę o odwiedzaniu obcych planet.

Gra nie była oceniana tak dobrze jak Brain Training, lecz mimo to cykl Brain Trainer doczekał się jeszcze dwóch odsłon.

Produkcja nie oferuje żadnego trybu wieloosobowego.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych