PixelJunk Raiders

PixelJunk Raiders

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Q-Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
01.03.2021
Europa:
01.03.2021
Producent:
Q-Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
01.03.2021
Europa:
01.03.2021

PixelJunk Raiders - opis gry

PixelJunk Raiders to gra akcji wyprodukowana przez studio Q-Games. Tytuł ukazał się na platformie Google Stadia. Był on kolejną odsłoną serii PixelJunk, jednak poza nazwą nie miał żadnych związków z poprzednikami.

Fabuła - PixelJunk Raiders

Gra nie stawia dużego nacisku na fabułę. Punktem wyjścia dla PixelJunk Raiders jest pojawienie się tzw. kwantowej anomalii, wyrwy w czasoprzestrzeni, przez którą przedostają się krwiożercze monstra. Akcja rozgrywa się na planecie Tantal, która zmaga się z ich inwazją. My zaś wcielamy się w szarego najemnika próbującego stawić czoło intruzom.

Rozgrywka - PixelJunk Raiders

Schemat rozgrywki jest bardzo podobny przez całą grę. Nasze zadanie sprowadza się przede wszystkim do przeczesywania rozmaitych zakątków planety Tantal i ratowanie cywilów potrzebujących pomocy, a od czasu do czasu walczymy także z bossami. Plansze/lokacje są tutaj generowane proceduralnie.

Ważnym filarem rozgrywki jest progresja. Potencjał naszej postaci możemy rozwijać na dwa sposoby. Po pierwsze, pozyskując nowe umiejętności. Mogą one dla przykładu pozwalać odzyskać loot po śmierci, zwiększyć maksymalną ilość energii bądź poszerzyć wachlarz zdolności ofensywnych. Im lepiej nam pójdzie, tym więcej punktów potrzebnych do przeprowadzenia upgrade’ów otrzymamy. Z drugiej strony: jeśli stracimy trzy życia, misję należy powtórzyć. 

Po drugie, twórcy przygotowali nieprzebrane ilości wyposażenia. To, warto dodatkowo dodać, jest zniszczalne, dlatego ekwipunek należy regularnie wymieniać. 

PixelJunk Raiders korzysta z funkcji State Share. Innym graczom możemy podesłać linka pozwalającego im wkroczyć do odwiedzanych przez nas leveli (z tymi samymi pułapkami, pozostawionym lootem etc.).

Wideo - PixelJunk Raiders

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Podobne gry

Więcej gier podobnych do PixelJunk Raiders