Pac-Man Fever

Pac-Man Fever

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0
GC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mass Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.09.2002
Producent:
Mass Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.09.2002

Pac-Man Fever - opis gry

Pac-Man Fever to party-game wyprodukowana przez amerykańskie studio Mass Media i wydana przez Namco. W grze występował popularny Pac-Man oraz inne mniej lub bardziej znane postacie Namco. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 oraz GameCube’a.

Założenia sa proste: Pac-Man zorganizował imprezę i zaprosił na nią swoich znajomych. Zjawiła się piątka, spośród której możemy wybrać naszego podopiecznego. Może to być tytułowy bohater, Ms. Pac-Man, Heihachi Mishima, Tiger Jackson (obaj z serii Tekken), Astaroth (seria Soulcalibur) oraz Reiko Nagase (Ridge Racer).

Pod względem rozgrywki gra przypomina trochę serię Mario Party od Nintendo. W Pac-Man Fever mamy do wyboru trzy plansze: średniowieczną, kosmiczną i tropikalną. Każda z nich oferuje innego rodzaju minigierki. Zdecydować możemy się też na długość partyjki: krótką, średnią lub długą.

Pojedynek składa się z pewnej liczby rund. Na początku każdej z nich bierzemy udział w minigrze, która decyduje o tym, kto i o ile pól do przodu się poruszy. Pola, po których skaczą bohaterowie, mogą mieć czasami na nich jakiś wpływ. Np. przesunąć do przodu, cofnąć, czy umożliwić zrobienie zakupów w specjalnym sklepie. Od czasu do czasu zdobywamy również żetony. Pozwalają one kupić prawo do przeskoczenia o kilka pól, cofnięcia rywali albo zagrania o jeszcze więcej żetonów. Głównym celem jest dotarcie do mety.

Po zakończeniu zabawy, w zależności od naszych dokonań, otrzymujemy bilety, za które możemy odblokowywać minigry, które następnie da się ogrywać bez potrzeby przeczesywania poszczególnych plansz. Grać mogą maksymalnie cztery osoby.

Wideo - Pac-Man Fever

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych