Onion Assault

Onion Assault

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Horberg Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
26.01.2023
Europa:
26.01.2023
Producent:
Horberg Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
26.01.2023
Europa:
26.01.2023

Onion Assault - opis gry

Onion Assault to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez Bertila Horberga (Horberg Productions). Tytuł ukazał się na PC i Nintendo Switch. Inspiracją dla twórcy było Super Mario Bros. 2 z NES-a.

Rozgrywka - Onion Assault

Gra posiada szczątkowe założenia fabularne. Jako siłacz Pelle Lok lub jego matka Mama Lok musimy stawić czoło armii, która dokonała inwazji na nasze rodzinne strony. Charakterystyczną cechą jej żołnierzy są kwadratowe głowy.

Pod względem rozgrywki gra czerpie garściami z Super Mario Bros. 2. Zabawę rozpoczynamy od wyboru preferowanej postaci spośród dwóch wspomnianych (nie różnią się one umiejętnościami ani innymi właściwościami). Onion Assault to dwuwymiarowa platformówka, w której oprócz zwyczajnych umiejętności charakteryzujących zwykle bohaterów gier tego gatunku dysponujemy zdolnością chwytania obiektów. Nasz podopieczny (lub podopieczna) mogą dla przykładu chwytać przeciwników lub wyrywać z ziemi tytułowe cebule, a następnie ciskać nimi w inne przeszkadzajki. Na tym nie koniec. Mechanika chwytania przydaje się też w innych sytuacjach, np. pozwalając nam usypać ze śniegu górkę, by dostać się do miejsc będących normalnie poza zasięgiem skoku postaci.

Na przejście w Onion Assault czekają cztery światy, a każdy z nich składa się z czterech mniejszych plansz i walki z bossem. Co warto dodać, do zaliczonych poziomów można wracać, by zgarnąć pominięte złote monety.

Wideo - Onion Assault

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper