Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered

Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered

Producent:
Anchor Inc.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
20.07.2022
Europa:
20.07.2022
Producent:
Anchor Inc.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
20.07.2022
Europa:
20.07.2022

Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered - opis gry

Muv-Luv Alternative Total Eclipse Remastered to powieść graficzna wyprodukowana przez studio aNCHOR. Tytuł ukazał się na PC. Jego akcja rozgrywała się równolegle do wydarzeń ukazanych w Muv-Luv Alternative.

Fabuła - Muv-Luv Alternative Total Eclipse

Akcja Total Eclipse rozgrywa się równolegle do Muv-Luv Alternative i przedstawia zupełnie nową historię. W uniwersum Muv-Luv Ziemia zostaje zaatakowana w latach 70. XX wieku przez rasę wrogo nastawionych kosmitów nazywanych BETA. Ich przytłaczająca przewaga liczebna szybko przekłada się na wyniki bitew, a pierwsza upada Eurazja. Jedyną nadzieją ludzkości są Tactical Surface Fighters, potężne humanoidalne maszyny zdolne stawić czoło obcym. 

Wydarzenia przedstawione w Total Eclipse rozgrywają się na samym początku XXI wieku, w roku 2001. Głównymi bohaterami są utalentowany, aczkolwiek nieprzesadnie towarzyski amerykański pilot TSF Yuuya Bridges oraz jego przełożona Yui Takamura. Oboje wraz z innymi pracują nad nowym typem maszyny mogącej odwrócić bieg wojny, jednak ich cechy charakteru znacząco utrudniają współpracę.

Rozgrywka - Muv-Luv Alternative Total Eclipse

Muv-Luv Alternative Total Eclipse nie jest grą w ścisłym tego słowa znaczeniu, tylko powieścią graficzną. Śledzenie historii sprowadza się do czytania i oglądania, ingerencja odbiorcy ogranicza się natomiast najwyżej do przełączania tekstu. Wzorem Muv-Luv Alternative (i w przeciwieństwie do wielu innych powieści graficznych) nie ma tu decyzji rzutujących na bieg fabuły. 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper