Mass Effect 3: Omega

Mass Effect 3: Omega

7,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.5
XONE 8.0
PS3 -
X360 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
27.11.2012
Europa:
27.11.2012
Polska:
27.11.2012
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
27.11.2012
Europa:
27.11.2012
Polska:
27.11.2012

Mass Effect 3: Omega - opis gry

Mass Effect 3: Omega to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation i wydana przez Electronic Arts - tytuł ukazał się Xbox 360, PlayStation 3 oraz Windowsa, a później na Xbox One. 

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Poza nią istnieje także możliwość eksploracji zaproponowanego w ramach rozszerzenia, czy to pieszo czy z pomocą pojazdu mechanicznego - wśród nagród za ukończenie rozszerzenia jest wyposażenie, jakie to może przydać się w dalszej rozgrywce. Z zaprezentowaną w DLC zawartością gracz może zapoznać się głównie w kampanii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabularnie gra osadzona jest w trakcie wydarzeń znanych z Mass Effect 3, a jej zawartość jest odblokowywana po informacji od Aria T'Loak, Pirackiej Królowej. Przekazuje ona, że miejsce jakim zarządzała - przytułek dla kryminalistów i podejrzanych znany jako Omega - zostało przejęte przez Cerberus, a nowym zarządcą miejsca stał się Oleg Petrowsky. Zadaniem zarządzanej przez Sheparda drużyny jest, z Arią jako tymczasową towarzyszką, wyzwolić to miejsce z rąk ekstremistów. 

Później rozszerzenie pojawiło się w wersji odświeżonej na PlayStation 4 (Mass Effect: Edycja Legendarna). 

Wideo - Mass Effect 3: Omega

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper