Mass Effect 3: Lewiatan

Mass Effect 3: Lewiatan

7,5
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.2
XONE 8.0
PS3 -
X360 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
28.08.2012
Europa:
28.08.2012
Polska:
28.08.2012
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
28.08.2012
Europa:
28.08.2012
Polska:
28.08.2012

Mass Effect 3: Lewiatan - opis gry

Mass Effect 3: Lewiatan to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation i wydana przez Electronic Arts - tytuł ukazał się Xbox 360, PlayStation 3 oraz Windowsa, a później na Xbox One. 

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Poza nią istnieje także możliwość eksploracji zaproponowanego w ramach rozszerzenia, czy to pieszo czy z pomocą pojazdu mechanicznego (uwzględniając przy tym statek kosmiczny) - wśród nagród za ukończenie rozszerzenia jest wyposażenie, jakie może przydać się w dalszej rozgrywce. Z zaprezentowaną w DLC zawartością gracz może zapoznać się głównie w kampanii.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabularnie gra osadzona jest w trakcie wydarzeń znanych z Mass Effect 3, najwcześniej po jednej z misji głównego wątku fabularnego. Wtedy to komandor Shepard wyrusza w nową galaktykę, gdzie ma zbadać tytułowy byt - podobno wystarczająco potężny, by wyeliminować obecne w Mass Effect 3 zagrożenie. Dodatkowo rozszerzenie zawiera informacje na temat tego, jak ono ewoluowało oraz związków z kilkoma innymi elementami uniwersum Mass Effect.

Później rozszerzenie pojawiło się w wersji odświeżonej na PlayStation 4 (Mass Effect: Edycja Legendarna). 

Wideo - Mass Effect 3: Lewiatan

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper