Mahokenshi

Mahokenshi

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Karciana
Premiery
Świat:
24.01.2023
Europa:
24.01.2023
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Karciana
Premiery
Świat:
24.01.2023
Europa:
24.01.2023

Mahokenshi - opis gry

Mahokenshi to gra strategiczna z elementami karcianki wyprodukowana przez Game Source Studio i wydana przez Iceberg Interactive. Tytuł ukazał się na PC.

Rozgrywka - Mahokenshi

Mahokenshi, podobnie jak większość deckbuilderów, nie stawia znaczącego nacisku na fabułę. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym uniwersum inspirowanym kulturą japońską. Przedstawione w grze historie opowiadają o perypetiach czterech magów-samurajów, których zadaniem jest uratować Niebiańskie Wyspy przed zakusami sił ciemności. Twórcy przygotowali do ogrania różne niezwiązane ze sobą scenariusze. 

Do wyboru mamy pewną liczbę misji, które stawiają przed nami rozmaite wytyczne. Zmagania rozgrywaja się na planszach pokrytych polami w kształcie sześciokątów, a nasi podopieczni poruszają się po nich korzystając z punktów energii. Im trudniejszy teren, tym więcej punktów potrzebujemy.

Kluczowe znaczenie w trakcie rozgrywki mają karty. Za ich pomocą możemy atakować nieprzyjaciół, bronić się przed ich atakami czy radzić sobie z terenem. Ten nie jest bez znaczenia podczas starć, np. las zapewnia dodatkową obronę, a atakowanie ze wzgórz sprawia, że obrażenia są większe.

Jak wspomniano, każda misja to inne zadania, a co z tym idzie także mapa. Plansze nie są w Mahokenshi generowane proceduralnie, tylko projektowane przez developerów. Misje nakładają na nas ograniczenia (np. liczbę tur na zrealizowanie wytycznych), dlatego jednokrotne ich przejście nie pozwoli nam przeczesać całego terenu.

Wideo - Mahokenshi

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper