Loons - The Fight for Fame

Loons - The Fight for Fame

5,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 5.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Warthog
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.09.2002
Europa:
27.09.2002
Producent:
Warthog
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.09.2002
Europa:
27.09.2002

Loons - The Fight for Fame - opis gry

Loons - The Fight for Fame to gra zręcznościowa nastawiona na wieloosobową rozgrywkę wyprodukowana przez studio Warthog i wydana przez Infogrames tylko na Xboxa. Głównymi bohaterami produkcji były postacie znane z kreskówek Looney Tunes (Zwariowane melodie).

Fabuła - Loons - The Fight for Fame

Produkcja Warthog posiada fabułę, ale jest ona tylko pretekstem mającym zachęcić do chwycenia za pada. Dwóch gangsterów, Rocky i Mugsy, wpadają na świetny plan. Mają zamiar przejąć wielką wytwórnię filmową, a następnie doprowadzić ją do ruiny tworząc wysokobudżetowe gnioty. W ten sposób będą mogli kupić ją oraz jej zasoby za bezcen. Po zatrudnieniu Yosemite Sama w roli reżysera wspomniana dwójka rozpoczyna próby mające wyłonić najgorszego możliwego aktora. Do rywalizacja staje czterech kandydatów: królik Bugs, kot Sylwester, kaczor Daffy oraz Diabeł Tasmański.

Rozgrywka - Loons - The Fight for Fame

Pod względem rozgrywki gra przypomina trochę serię Power Stone autorstwa Capcom. Wspomniana powyżej czwórka trafia na trójwymiarową planszę, która jest scenografią do jakiegoś filmu, a następnie konkuruje ze sobą próbując zrobić jak największą zadymę. W odróżnieniu od innych gier tego typu tutaj rzecz nie polega na pozbawieniu kogoś paska energii. Przeciwnie - chodzi o to, aby nabić specjalny wskaźnik “gwiazdy”. Jest on początkowo pełny do połowy, a my musimy zadbać o resztę. Po pierwsze, musimy zbierać fragmenty scenariusza, a po drugie - wypełniać żądania reżysera (dla przykładu aktywować wielki laser bądź maleńki motor). W wypełnianiu tych wytycznych przeszkadza pozostała trójka, którą można nadwątlić za pomocą chociażby przedmiotów z katalogu firmy ACME, takich jak kowadła czy rękawice bokserskie.

Po nabiciu wskaźnika aktywujemy minigierkę, której przejście pozwala odblokować kolejny level. Poza trybem fabularnym jest jeszcze dostępny Arcade, gdzie możemy zagrać nieskrępowani głównym wątkiem, oraz multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Wideo - Loons - The Fight for Fame

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych